Slovenská živnostenská komora
Úrad SŽK v Žiline: Dolné Rudiny 3, 010 01 Žilina, Tel.: 041/76 45 195; E-mail: uradkomory@szk.sk
Kancelária úradu komory v Bratislave:
Sliačska 1/E, 83102 Bratislava, tel./fax: 02/207 07 363; E-mail: micka@szk.sk
Kancelária úradu komory v Košiciach:
Kukučínova 23, 040 01 Košice, tel: +421 907 910 781; E-mail: bohacik@szk.sk

Členovia Predstavenstva SŽK

Ervín Boháčik

Bydlisko: Košice
e-mail: bohacik@szk.sk
Člen SŽK:KZK Košice od 12. 12. 1998
Funkcie:
  • člen P-SŽK od 12. 12. 1998,
  • predseda KZK Košice od roku 2000,
  • člen Redakčnej rady Živnostenských novín
  • podpredseda P-SŽK pre ekonomiku a hospodárenie od 11.6.2008
  • podpredseda P-SŽK pre organizačné a vnútorné záležitosti od 3.6.2014
Zastúpenie v orgánoch:
  • od roku 2006 člen komisie pre podnikateľské prostredie Výboru NR SR pre hospodársku politiku
  • od roku 2009 člen pracovnej skupiny MPSVR SR pre prípravu novely Zákonníka práce
  • člen Krajskej rady pre odborné vzdelávanie a prípravu pri KSK

Juraj Drál

Bydlisko:Kluknava
E-mail:info@slovak-ingeniering.com
Člen SŽK:KZK Prešov, spoločník vo firme Slovak Ingeniering, s. r. o., ktorá je členom SŽK od 22.2.2010
Funkcie:
  • člen a predseda DR KZK Prešov od 9. 2. 2012
  • člen a predseda P-KZK Prešov od 9. 4. 2014
  • člen komisie pre skúšky na overenie odbornej spôsobilosti

Ing. Vladimír Filko

Bydlisko:Trenčín
E-mail:vfilko@stonline.sk
Člen SŽK:KZK Trenčín: od 8. 4. 2015
Funkcie:
  • predseda KZK Trenčín od 9. 4. 2018
  • člen P-SŽK od 26. 4. 2018

Ing. Vojtech Gottschall

Bydlisko:Pezinok
E-mail:bagott@nextra.sk
Člen SŽK:KZK Bratislava: od 12. 12. 1998
Funkcie:
  • člen DR KZK Bratislava, DR SŽK
  • člen P-KZK Bratislava, člen P-SŽK od 19. 2. 2000
  • predseda SŽK od 23. 4. 2004 do 16. 5. 2014
Zastúpenie v orgánoch:
  • v roku 2000 člen Medzirezortnej komisie pre zníženie nezamestnanosti pri MPSVR SR
  • v roku 2006 stály člen Rady pre partnerstvo MPSVaR SR
  • v roku 2009 člen Rady pre hospodársku krízu SR, od roku 2012 člen Rady solidarity a rozvoja
  • prvý podpredseda P-SŽK od 27.4.2016

Jozef Hrenák

Bydlisko:Nitra
E-mail:dodys@centrum.sk
Člen SŽK:KZK Nitra: od 15. 4. 2013
Funkcie:
  • člen P-KZK Nitra od 19. 2. 2018
  • člen P-SŽK od 14. 3. 2018

Doc. Ing. Jozef Jasenák, PhD.

Bydlisko:Trnava
E-mail:zvar@zvar.eu
Člen SŽK:KZK Trnava: od 12. 12. 1998
Funkcie:
  • člen P-KZK Trnava od 12. 12. 1998
  • člen P-SŽK od 12. 12. 1998

Ing. Cyril Klobušovský

Bydlisko:Prešov
e-mail:klobusovsky@szk.sk
Člen SŽK:KZK Prešov ako FO od 12. 12. 1998, v súčasnosti konateľ PO
Funkcie:
  • člen P-KZK Prešov
  • člen a podpredseda P-SŽK pre ekonomiku a hospodárenie od 12. 12. 1998 do 23. 4. 2004,
  • znovu člen a podpredseda P-SŽK pre ekonomiku od 9. 4. 2010
  • podpredseda P-SŽK pre ekonomiku a financovanie od 3.6.2014

Mgr. Emília Jányová Lopušníková

Bydlisko: Banská Bystrica
e-mail: lopunikova@alkp.sk
Člen SŽK:od 3.4.2018
Funkcie:
  • členka KZK B.Bystrica

Ing. Ladislav Lúchava

Bydlisko:Košice
E-mail:ladislav.luchava@gmail.com
Člen SŽK:KZK Košice, konateľ firmy PORKY, s. r. o., ktorá je členom SŽK od 10. 4. 2008
Funkcie:
  • člen P-KZK Košice od 26. 3. 2010
  • člen P-SŽK od 16. 5. 2014
  • člen viacerých komisií pre skúšky na overenie odbornej spôsobilosti
  • podpredseda P-SŽK pre ekonomiku od 19.8.2016

Ján Martiniak

Bydlisko: Rajecké Teplice
e-mail: gremar@atlas.sk
Člen SŽK:od 25.3.1999
Funkcie:
  • člen KZK Žilina

Peter Metelička

Bydlisko: Senica
e-mail: metelicka@gmail.com
Člen SŽK:KZK Trnava od 14.7.2009
Funkcie:
  • člen P-KZK Trnava od 14. 4. 2016
  • člen P-SŽK od 18. 5. 2017

Vladimír Mička

Bydlisko:Bratislava
E-mail:micka@szk.sk
Člen SŽK:KZK Bratislava: 6. 5. 1999
Funkcie:
  • člen P-KZK, predseda KZK Bratislava od 8. 3. 2006
  • člen P-SŽK od 23. 4. 2004
  • člen komisie pre skúšky na overenie odbornej spôsobilosti

Alena Papierniková

Bydlisko:Horné Srnie
E-mail:papiernikova@zoznam.sk
Členka SŽK:KZK Trenčín: od 15. 3. 2018
Funkcie:
  • členka P-KZK Trenčín od 9. 4. 2018
  • členka P-SŽK od 26. 4. 2018

JUDr. Tomáš Suchý

Bydlisko:Žarnovica
E-mail:kzkbbystrica@szk.sk
Člen SŽK:KZK Banská Bystrica: od 21. 2. 2017
Funkcie:
  • predseda KZK Banská Bystrica od 20. 9. 2017
  • člen P-SŽK od 14. 12. 2017
  • rozhodca Rozhodcovského súdu SŽK od 14. 3. 2018

Marek Štrba

Bydlisko:Nová Baňa
E-mail:strba@szk.sk
Člen SŽK:KZK Nitra: od 15. 12. 2017
Funkcie:
  • predseda KZK Nitra od 19. 2. 2018
  • člen P-SŽK od 14. 3. 2018

Ing. Pavol Višňovský, PhD.

Bydlisko: Žilina – Dlhé Pole
e-mail:pavol.visnovsky@c-cw.sk
Člen SŽK:KZK Žilina od 1.7.1999
Funkcie:
  • člen P-KZK Žilina,
  • predseda KZK Žilina od roku 2003,
  • člen P-SŽK od 1. 6. 2001,
  • prvý podpredseda P-SŽK od 22. 6. 2006
Zastúpenie v orgánoch:
  • od roku 2005 člen Rady ministra hospodárstva SR pre podnikateľské prostredie,
  • od roku 2006 člen Pracovnej skupiny MH SR pre energetiku
Živnostenské noviny
Živnostenské noviny
Ponuky členov SŽK
Partner SŽK
Partneri
Zákony pre ľudí Regionálna rozvojová agentúra
Odkazy na iné stránky